aktualnoci

Aktualności

19 mar

mPay w Jarocinie

Aktualnosci

Biletowa mapa mPay powiększyła się o Jarocin. Za pomocą naszej aplikacji można kupować nie tylko bilety jednorazowe i krótkookresowe, ale także miesięczne, kwartalne oraz 150-dniowe. Na pasażerów czeka też powitalna promocja.

 

mPay zapewnia mieszkańcom Jarocina i okolic błyskawiczny dostęp do biletów komunikacji miejskiej. Można je kupować je w każdym miejscu i o każdej porze dnia, bez konieczności stania w kolejkach, posiadania gotówki czy szukania otwartego kiosku.

 

Standardowo ceny biletów dostępnych w aplikacji są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. Dzięki powitalnej promocji pasażerowie mogą jednak liczyć na dodatkowe oszczędności. Po zakupie pierwszego biletu w cenie do 4 zł otrzymają automatyczny zwrot wydanej na niego kwoty.

 

Za przewozy na obszarze gminy Jarocin odpowiadają Jarocińskie Linie Autobusowe, które udostępniają 27 połączeń komunikacyjnych, obsługiwanych przez 31 autobusów. W 2016 roku z usług przewoźnika skorzystało blisko milion pasażerów, którzy przejechali autobusami JLA 1 066 425 km.

 

Promocja powitalna będzie trwała do wyczerpania przeznaczonych na nią środków, nie później jednak niż do końca marca 2018 r. 


REGULAMIN: (pobierz)

wróć do listy aktualności