kariera

Kariera

Aktualne oferty pracy

Administrator sieci i systemów informatycznych

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków

  • administrowanie infrastrukturą serwerową i sieciową
  • konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo;
  • monitorowanie pracy i wydajności administrowanej infrastruktury, reagowanie
    na incydenty
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • wsparcie zespołów programistów i testerów;
  • tworzenie backupów

Oczekujemy:

  • praktycznej znajomości systemów z rodziny Windows Server 2003/2008/2012
  • praktyczna znajomość rozwiązań wirtualizacji w oparciu o Hyper-V
  • znajomości zagadnień bezpieczeństwa serwerów, sieci i usług/aplikacji
  • znajomości zagadnień sieciowych (LAN, WAN, VPN, routing, switching, VLAN, TCP/IP, konfiguracji firewalli)
  • chęci podnoszenie swoich kwalifikacji
  • zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • praktyczna znajomości systemów Linux
  • znajomość rozwiązań SAN/NAS (wiedza na temat FC/iSCSI)
  • znajomość administracji bazami danych MS SQL 2005/2008/2012
  • znajomość urządzeń CISCO, Microtick (ukończone CCNA)
  • znajomość oprogramowania do backupów
  • doświadczenia w pracy z systemami ERP

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowa B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia
  • słodkie środy

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie listu motywacyjnego i CV na adres: hr@mpay.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”

Junior Administrator

Główne zadania:

  • wsparcie informatyczne użytkowników
  • administracja systemami, siecią LAN i WAN
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • bieżącą obsługą awarii sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • opieką nad sprzętem IT

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • dobra znajomość środowiska Windows (7, 8, 10)
  • znajomość Windows Server i  Active Directory
  • znajomość sieci LAN,WAN (średnio zaawansowane operacje, diagnostyka etc.)
  • znajomość wirtualizacji
  • motywacja do realizacji wyznaczonych celów
  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy
  • nastawienie na poszerzanie wiedzy i chęć rozwoju zawodowego

  • znajomość systemów Linux Ubuntu
  • znajomość wirtualizacji Hyper-V

Oferujemy:

  • Stabilną pracę i przejrzysty system wynagrodzeń.
  • Ciekawe wyzwania projektowe.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem Spółki,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".